Een nieuwe manier om opdrachtgevers en professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Anne-Marie, Carola, David, Edo, Eric, Roger, Philip, Kyra, Esther, Stefan, Tim, Faridah, Mariët en Smaggy vormen zij het team van VOOR. Een team van senior werving en selectie adviseurs met veel ervaring in de sectoren en en vakgebieden van onze opdrachtgevers. Sectoren zoals: (private) gezondheidszorg, ziekenhuis, ouderenzorg, gehandicaptenzorg, GGZ, onderwijs, overheid, gemeenten, ministeries, ZBC's, woningcorporaties, branche-organisaties en vakbonden. Alle partners willen dagelijks van betekenis zijn door 'zaken doen' en 'goed doen' te combineren en door onze kennis en netwerken te delen met onze opdrachtgevers, kandidaten en interim-managers.

Faridah C. Azimullah

06-53581720
faridah@voor.nl

Ik ben voor dialoog. het faciliteren van beweging, voor wens...

Lees meer

Tim de Jong

06-40297285
tim@voor.nl

Ik ben voor vitaliteit. Vitale mensen en organisaties hebben ...

Lees meer

Smaggy Biekman

06-10203157
smaggy@voor.nl

Ik ben voor een goed gesprek. Een gesprek waarin je elkaar daa...

Lees meer

Philip Backx

06-40980167
philip@voor.nl

Ik ben voor talent. Waarom talent? Het bewust worden van je u...

Lees meer

Stefan van den Oever

06-51705362
stefan@voor.nl

Ik ben voor ontwikkeling. De juiste focus en strategische keuz...

Lees meer

Roger Vroemen

06 20884554
roger@voor.nl

Ik ben voor groei door samenwerken! Samenwerken met elkaar en...

Lees meer

Esther Mouwe

06-22414669
esther@voor.nl

Ik ben voor serendipiteit: het vinden van iets onverwachts en ...

Lees meer

Michel Vos

06-21277017
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt alleen ‘grea...

Lees meer

David Zeman

06-46003160
david@voor.nl

Ik ben voor vertrouwen. Authentiek en nieuwsgierig op zoek na...

Lees meer

Marieke Sprietsma

06-28121703
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal inzetten voor ...

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06-11327212
anne-marie@voor.nl

Ik ben voor bezieling. Doen waar je in gelooft. Medewerkers di...

Lees meer

Kyra Cools

06-52336480
kyra@voor.nl

Ik ben voor de mooiste mogelijkheden. Als je die effectief we...

Lees meer

Eric de Macker

06-20494924
eric@voor.nl

Ik ben voor verandering door verwondering. De wereld waarin w...

Lees meer

Mariƫt Hofenk

06-19438068
mariet@voor.nl

Ik ben voor samen groeien. 2 woorden, die staan voor wat ik be...

Lees meer

Jan Willem ten Hagen

06-41765586
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een netwe...

Lees meer

Carola Roos

06-54211464
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ...

Lees meer

Edo Lagendijk

06-54334822
edo@voor.nl

Ik ben voor groei: door te delen en samen te werken. Door ied...

Lees meer

VOOR Support

Roos van Starrenburg

06-11855757
roos@voor.nl

Ik ben voor elkaar. Ondersteunen, samen doelen bereiken en van...

Lees meer