Samen meer bereiken dan je voor mogelijk houdt,

wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Het team van VOORpartners bestaat verder uit Anne-Marie, Carola, David, Edo, Eric, Roger, Philip, Kyra, Esther, Stefan, Tim, Mariët, Smaggy, Hub en Priscilla. Alle partners zijn als zelfstandig ondernemer aangesloten bij VOOR. De individuele kwaliteiten van elke partner en de kracht van het collectief versterken elkaar, daar geloven we in. Onze kennis, ervaring en netwerk zetten we graag in om je verder te helpen. We maken altijd ‘tijd voor betekenis’.

Heb je belangstelling om VOORpartner te worden? Stuur een bericht naar info@voor.nl, dan gaan we graag met je in gesprek. #steedsmeermensenzijnVOOR

Philip Backx

06 - 40 98 01 67
philip@voor.nl

Talent, ik ben VOOR.

Lees meer

Michel Vos

06 - 21 27 70 17
michel@voor.nl

Werken vanuit je hart, ik ben VOOR.

Lees meer

Smaggy Biekman

06 - 10 20 31 57
smaggy@voor.nl

Een goed gesprek, ik ben VOOR.

Lees meer

David Zeman

06 - 46 00 31 60
david@voor.nl

Vertrouwen, ik ben VOOR.

Lees meer

Hub Simons

06-51666669
hub@voor.nl

Verdwalen en verwonderen, ik ben VOOR.

Lees meer

Roger Vroemen

06 - 20 88 45 54
roger@voor.nl

Groei door samenwerken, ik ben VOOR.

Lees meer

Esther Mouwe

06 - 22 41 46 69
esther@voor.nl

Serendipiteit, ik ben VOOR.

Lees meer

Jan Willem ten Hagen

06 - 41 76 55 86
janwillem@voor.nl

Beweging vanuit mogelijkheden, ik ben VOOR.

Lees meer

Carola Roos

06 - 54 21 14 64
carola@voor.nl

Verbinding vanuit nieuwsgierigheid, ik ben VOOR.

Lees meer

Priscilla de Roo

06-43973787
priscilla@voor.nl

Vragen stellen, ik ben VOOR.

Lees meer

Marieke Sprietsma

06 - 28 12 17 03
marieke@voor.nl

Vrij denken, ik ben VOOR.

Lees meer

Edo Lagendijk

06 - 54 33 48 22
edo@voor.nl

Groei: door te delen en samen te werken, ik ben VOOR.

Lees meer

Tim de Jong

06 - 40 29 72 85
tim@voor.nl

Vitaliteit, ik ben VOOR.

Lees meer

Stefan van den Oever

06 - 51 70 53 62
stefan@voor.nl

Ontwikkeling, ik ben VOOR.

Lees meer

Mariƫt Hofenk

06 - 19 43 80 68
mariet@voor.nl

Samen groeien, ik ben VOOR.

Lees meer

Eric de Macker

06 - 20 49 49 24
eric@voor.nl

Verandering door verwondering, ik ben VOOR.

Lees meer

Lizzy Noordberg

06 14 12 12 54
lizzy@voor.nl

Duurzaam en Groen, ik ben VOOR.

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06 - 11 32 72 12
anne-marie@voor.nl

Bezieling, ik ben VOOR.

Lees meer

Kyra Cools

06 - 52 33 64 80
kyra@voor.nl

De mooiste mogelijkheden, ik ben VOOR.

Lees meer

VOOR Support