Een nieuwe manier om opdrachtgevers en professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Anne-Marie, Carola, David, Edo, Eric, Roger, Philip, Kyra, Esther, Stefan, Tim, Faridah, Mariët en Smaggy vormen zij het team van VOOR. Een team van senior werving en selectie adviseurs met veel ervaring in de sectoren en en vakgebieden van onze opdrachtgevers. Sectoren zoals: (private) gezondheidszorg, ziekenhuis, ouderenzorg, gehandicaptenzorg, GGZ, onderwijs, overheid, gemeenten, ministeries, ZBC's, woningcorporaties, branche-organisaties en vakbonden. Alle partners willen dagelijks van betekenis zijn door 'zaken doen' en 'goed doen' te combineren en door onze kennis en netwerken te delen met onze opdrachtgevers, kandidaten en interim-managers.

Stefan van den Oever

06 - 51 70 53 62
stefan@voor.nl

Ik ben voor ontwikkeling. De juiste focus en strategische keuz...

Lees meer

Philip Backx

06 - 40 98 01 67
philip@voor.nl

Ik ben voor talent. Waarom talent? Het bewust worden van je u...

Lees meer

Kyra Cools

06 - 52 33 64 80
kyra@voor.nl

Ik ben voor de mooiste mogelijkheden. Als je die effectief we...

Lees meer

David Zeman

06 - 46 00 31 60
david@voor.nl

Ik ben voor vertrouwen. Authentiek en nieuwsgierig op zoek na...

Lees meer

Michel Vos

06 - 21 27 70 17
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt alleen ‘grea...

Lees meer

Carola Roos

06 - 54 21 14 64
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ...

Lees meer

Mariƫt Hofenk

06 - 19 43 80 68
mariet@voor.nl

Ik ben voor samen groeien. 2 woorden, die staan voor wat ik be...

Lees meer

Marieke Sprietsma

06 - 28 12 17 03
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal inzetten voor ...

Lees meer

Jan Willem ten Hagen

06 - 41 76 55 86
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een netwe...

Lees meer

Edo Lagendijk

06 - 54 33 48 22
edo@voor.nl

Ik ben voor groei: door te delen en samen te werken. Door ied...

Lees meer

Esther Mouwe

06 - 22 41 46 69
esther@voor.nl

Ik ben voor serendipiteit: het vinden van iets onverwachts en ...

Lees meer

Priscilla de Roo

06-43973787
priscilla@voor.nl

Ik ben voor vragen stellen. Ik ben geinteresseerd in wat mense...

Lees meer

Eric de Macker

06 - 20 49 49 24
eric@voor.nl

Ik ben voor verandering door verwondering. De wereld waarin w...

Lees meer

Smaggy Biekman

06 - 10 20 31 57
smaggy@voor.nl

Ik ben voor een goed gesprek. Een gesprek waarin je elkaar daa...

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06 - 11 32 72 12
anne-marie@voor.nl

Ik ben voor bezieling. Doen waar je in gelooft. Medewerkers di...

Lees meer

Hub Simons

06-51666669
hub@voor.nl

Ik ben voor verdwalen en verwonderen... Durf te verdwalen, om ...

Lees meer

Tim de Jong

06 - 40 29 72 85
tim@voor.nl

Ik ben voor vitaliteit. Vitale mensen en organisaties hebben ...

Lees meer

Faridah C. Azimullah

06 - 53 58 17 20
faridah@voor.nl

Ik ben voor dialoog. het faciliteren van beweging, voor wens...

Lees meer

Roger Vroemen

06 - 20 88 45 54
roger@voor.nl

Ik ben voor groei door samenwerken! Samenwerken met elkaar en...

Lees meer

VOOR Support

Roos van Starrenburg

Ik ben voor elkaar. Ondersteunen, samen doelen bereiken en van...

Lees meer