Een nieuwe manier om opdrachtgevers en professionals te verbinden,

wij zijn VOOR.

De partners van voor

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Anne-Marie, Carola, David, Edo, Eric, Roger, Philip, Kyra, Esther, Stefan, Tim, Mariët, Smaggy, Hub en Priscilla vormen zij het team van VOOR. Een netwerk van ervaren werving en selectie adviseurs met veel kennis en ervaring van recruitment, interim-management en van de sectoren en vakgebieden van onze opdrachtgevers. Heb je belangstelling om ook VOORpartner te worden dan gaan we graag met je in gesprek. #steedsmeermensenzijnVOOR

Roger Vroemen

06 - 20 88 45 54
roger@voor.nl

Groei door samenwerken, ik ben VOOR.

Lees meer

Marieke Sprietsma

06 - 28 12 17 03
marieke@voor.nl

Vrij denken, ik ben VOOR.

Lees meer

David Zeman

06 - 46 00 31 60
david@voor.nl

Vertrouwen, ik ben VOOR.

Lees meer

Anne-Marie Kamphuis

06 - 11 32 72 12
anne-marie@voor.nl

Bezieling, ik ben VOOR.

Lees meer

Eric de Macker

06 - 20 49 49 24
eric@voor.nl

Verandering door verwondering, ik ben VOOR.

Lees meer

Stefan van den Oever

06 - 51 70 53 62
stefan@voor.nl

Ontwikkeling, ik ben VOOR.

Lees meer

Mariƫt Hofenk

06 - 19 43 80 68
mariet@voor.nl

Samen groeien, ik ben VOOR.

Lees meer

Esther Mouwe

06 - 22 41 46 69
esther@voor.nl

Serendipiteit, ik ben VOOR.

Lees meer

Tim de Jong

06 - 40 29 72 85
tim@voor.nl

Vitaliteit, ik ben VOOR.

Lees meer

Kyra Cools

06 - 52 33 64 80
kyra@voor.nl

De mooiste mogelijkheden, ik ben VOOR.

Lees meer

Philip Backx

06 - 40 98 01 67
philip@voor.nl

Talent, ik ben VOOR.

Lees meer

Edo Lagendijk

06 - 54 33 48 22
edo@voor.nl

Groei: door te delen en samen te werken, ik ben VOOR.

Lees meer

Carola Roos

06 - 54 21 14 64
carola@voor.nl

Verbinding vanuit nieuwsgierigheid, ik ben VOOR.

Lees meer

Michel Vos

06 - 21 27 70 17
michel@voor.nl

Werken vanuit je hart, ik ben VOOR.

Lees meer

Hub Simons

06-51666669
hub@voor.nl

Verdwalen en verwonderen, ik ben VOOR.

Lees meer

Priscilla de Roo

06-43973787
priscilla@voor.nl

Vragen stellen, ik ben VOOR.

Lees meer

Smaggy Biekman

06 - 10 20 31 57
smaggy@voor.nl

Een goed gesprek, ik ben VOOR.

Lees meer

Lizzy Noordberg

06 14 12 12 54
lizzy@voor.nl

Duurzaam en Groen, ik ben VOOR.

Lees meer

Jan Willem ten Hagen

06 - 41 76 55 86
janwillem@voor.nl

Beweging vanuit mogelijkheden, ik ben VOOR.

Lees meer