Een nieuwe manier om opdrachtgevers
en professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van VOOR

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Carola, Selma, Edo, Roger, Philip, Eric en Melanie vormen zij het team van VOOR. Een team van ervaren recruiters met veel ervaring in de sectoren en vakgebieden van onze opdrachtgevers.

Carola Roos

06-54211464
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ..

Lees meer

Edo Lagendijk

06 54 33 48 22
edo@voor.nl

Ik ben voor groei door te delen en samen ..

Lees meer

Eric de Macker

06-20494924
eric@voor.nl

Ik ben voor verandering door verwondering. De wereld waarin ..

Lees meer

Selma Koegler

06 54986664
selma@voor.nl

Ik ben VOOR ontwikkeling, zowel binnen een organisatie als ..

Lees meer

Marieke Sprietsma

06-28121703
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal ..

Lees meer

Jan Willem ten Hagen

06-41765586
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een ..

Lees meer

Melanie Hubers

06 30761080
melanie@voor.nl

Ik ben voor een krachtige verbinding tussen mens en ..

Lees meer

Michel Vos

06-21277017
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt ..

Lees meer

Roger Vroemen

06 20884554
roger@voor.nl

Ik ben voor groei door samenwerken! Samenwerken met elkaar ..

Lees meer

Philip Backx

06-40980167
philip@voor.nl

Ik ben voor talent. Waarom talent? Het bewust worden ..

Lees meer