Een nieuwe manier om opdrachtgevers
en professionals te verbinden.

Wij zijn VOOR.

De partners van VOOR

Aan de basis van VOOR staan Michel, Jan Willem en Marieke. Samen met Carola, Jolien, Selma, Cynthia en Roger vormen zij het team van VOOR. Een team van ervaren recruiters met veel ervaring in de sectoren en vakgebieden van onze opdrachtgevers.

Jolien Kohlmann-Bins

06 41909896
jolien@voor.nl

Ik ben VOOR jou, dienstbaar aan dat wat nodig ..

Lees meer

Jan Willem ten Hagen

06-41765586
janwillem@voor.nl

Ik ben voor beweging vanuit mogelijkheden. Want met een ..

Lees meer

Michel Vos

06-21277017
michel@voor.nl

Ik ben voor werken vanuit je hart. Je kunt ..

Lees meer

Carola Roos

06-54211464
carola@voor.nl

Ik ben voor verbinding vanuit nieuwsgierigheid. Ik geloof in ..

Lees meer

Marieke Sprietsma

06-28121703
marieke@voor.nl

Ik ben voor jouw ambities. En voor je maximaal ..

Lees meer

Roger Vroemen

06 20884554
roger@voor.nl

Ik ben voor groei door samenwerken! Samenwerken met elkaar ..

Lees meer

Cynthia Vogeler

0641041873
cynthia@voor.nl

..

Lees meer

Selma Koegler

06 54986664
selma@voor.nl

Ik ben VOOR ontwikkeling, zowel binnen een organisatie als ..

Lees meer